- Pakket
600
Papieren Beker Wit 3Oz/100ml Ø5,8cm (600 Stuks)
4087-20-30
600 Stuks
37, 03€
0,062€/Papieren
Op voorraad.
Tafelkleed Novotex niet geweven zwart 100x100cm (150 stuks)
Koop het met
4087-20-30
600 Stuks
37, 03€
0,062€/Papieren
Op voorraad.
11696-150
150 Stuks
-20% 72, 89€ Normale prijs 91,11 €
0,486€/Tafelkleed
Op voorraad.
11697-150
150 Stuks
91, 11€
0,607€/Tafelkleed
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100x100cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles Cortados 1x1m y 1,2x1,2m |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 100 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 1 m |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 150 |
11701-150
150 Stuks
91, 11€
0,607€/Tafelkleed
Op voorraad.
11695-150
150 Stuks
-25% 68, 33€ Normale prijs 91,11 €
0,456€/Tafelkleed
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord