- freeshipping
- laatste items
Novotex placemat crème 120x120cm.
Koop het met
5216-100
100 Stuks
36, 77€
0,368€/Folie
Op voorraad.
5218-100
100 Stuks
-20% 52, 79€ Normale prijs 65,98 €
0,528€/Folie
Op voorraad.
5336-50
50 Stuks
11, 29€
0,226€/Plastic
Op voorraad.
5352-50
50 Stuks
23, 75€
0,475€/Bak
Op voorraad.
9018-100
100 Stuks
2, 84€
0,028€/Papieren
Op voorraad.
8974-60-16
960 Stuks
82, 18€
0,086€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Crèmekleur |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x1,2m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles Cortados 1x1m y 1,2x1,2m |
| Opening grootte | 20 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 1,20 m |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 123 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 150 |
11750-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Rood
Op voorraad.
9149-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Bruin
Op voorraad.
9147-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Grijs
Op voorraad.
9143-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Fuchsia
Op voorraad.
9145-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Donkerblauw
Op voorraad.
9142-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Blauw
Op voorraad.
9141-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Bordeauxrood
Op voorraad.
9139-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Geel
Op voorraad.
9138-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Oranje
Op voorraad.
9137-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Crèmekleur
Op voorraad.
9149-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Novotex
Op voorraad.
9147-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Novotex
Op voorraad.
9139-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Novotex
Op voorraad.
9138-150
150 Stuks
147, 28€
0,982€/Novotex
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord