Kom Geplooid Papier Wit 30ml (250 Stuks)
5141-250
250 Stuks
7, 22€
0,029€/Kom
Op voorraad.
Novotex Tafelkleed rol groen 50g 1x50m.
Koop het met
5141-250
250 Stuks
7, 22€
0,029€/Kom
Op voorraad.
125uses
7714-50
50 Stuks
5, 05€
0,101€/Herbruikbaar
Op voorraad.
110722-50
50 Stuks
10, 07€
0,201€/Suikerriet
Op voorraad.
110723-50
50 Stuks
11, 80€
0,236€/Suikerriet
Op voorraad.
9136-1
1 Stuks
50, 59€
50,590€/Novotex
Op voorraad.
8977-60
60 Stuks
6, 40€
0,107€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In veel bars en cafés is het vaak nodig om de indeling van de tafels te veranderen om de klanten comfortabel te laten genieten. In deze gevallen kan de beschikbaarheid van verschillende maten tafelkleden cruciaal zijn.
Gelukkig hebben wij de perfecte oplossing voor u! Met onze TNT-tafelkleden op rol kunt u ze op maat snijden naargelang wat u voor elke tafel nodig hebt. Dit verbetert niet alleen de efficiëntie van de service en vermindert afval, maar maakt het ook gemakkelijker om uw service voor te bereiden.
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1x50m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 100 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Lang | 5.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 1 |
Productrecensies / vraag en antwoord