Suikerriet Rietje Eco Rechte Ø8mm 23 cm (100 Stuks)
13889-100
100 Stuks
5, 66€
0,057€/Suikerriet
Op voorraad.
Novotex Tafelkleed rol turkoois 55g P40 1,2x50m (1 stuk)
Koop het met
13889-100
100 Stuks
5, 66€
0,057€/Suikerriet
Op voorraad.
9118-1
1 Stuks
18, 94€
18,937€/Novotex
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In veel bars en cafés is het vaak nodig om de indeling van de tafels te veranderen om de klanten comfortabel te laten genieten. In deze gevallen kan de beschikbaarheid van verschillende maten tafelkleden cruciaal zijn.
Gelukkig hebben wij de perfecte oplossing voor u! Met onze TNT-tafelkleden op rol kunt u ze op maat snijden naargelang wat u voor elke tafel nodig hebt. Dit verbetert niet alleen de efficiëntie van de service en vermindert afval, maar maakt het ook gemakkelijker om uw service voor te bereiden.
| Kleur | Turquoise |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x50m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 120,00 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 5.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 1 |
9914-1
1 Stuks
-20% 46, 62€ Normale prijs 58,27 €
46,615€/Wit
Op voorraad.
9123-1
1 Stuks
-20% 40, 47€ Normale prijs 50,59 €
40,472€/Crèmekleur
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord