- sale
Alternatieve Producten:
Een kwalitatieve, doeltreffende beker voor al je evenementen? De plastic beker van 130 ml van PS Cristal is de meest functionele optie om van al je feestelijkheden te genieten. Dankzij het lichte en resistente materiaal is hij gemakkelijk te gebruiken en te vervoeren en is hij zelfs bestand tegen de drukste evenementen.
Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
34020-10
10 Stuks
10, 20€
1,020€/Folie
Op voorraad.
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4841-100
100 Stuks
16, 63€
0,166€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 130 ml |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Aanbevolen capaciteit | 100 ml |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4 cm |
| Bovenste diameter | 5,3 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 100 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 40 |
125uses
7500-25
25 Stuks
10, 04€
0,402€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7510-50
50 Stuks
17, 18€
0,344€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7507-50
50 Stuks
18, 43€
0,369€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7509-25
25 Stuks
10, 84€
0,434€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord