125uses
Herbruikbare PS-kristal beker met een inhoud van 230ml, ideaal voor alle soorten feesten, vooral buiten.
Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4937-250
250 Stuks
14, 33€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
41098-144
144 Stuks
2, 71€
0,019€/Spain
Op voorraad.
125uses
640520-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7999-25
25 Stuks
-20% 13, 07€ Normale prijs 16,34 €
0,523€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
8006-6
6 Stuks
11, 52€
1,920€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ben je op zoek naar de perfecte combinatie van elegantie en praktisch nut voor je bedrijf of evenement? PS Cristal plastic bekers zijn het antwoord. Ze voegen niet alleen een vleugje verfijning toe, maar ze zijn ook ongelooflijk veelzijdig en herbruikbaar.
Wat is PS Cristal? PS (Polystyrene Crystal) is een soort plastic dat zorgvuldig is gemaakt om het uiterlijk van glas na te bootsen. Deze imitatie is zo verbazingwekkend realistisch dat je gasten het verschil niet eens merken. Het resultaat? Glaswerk dat net zo elegant is als glas, maar zonder het risico op breuk en voor een veel betaalbaardere prijs.
Wil je nog meer redenen weten waarom je glazen PS plastic bekers zou moeten kiezen?
| Kleur | Parelmoer |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 230 ml |
| Ontwerp | Moon |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Vasos Reutilizables PS Cristal Duros |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Breedte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7500-25
25 Stuks
10, 04€
0,402€/Transparante
Op voorraad.
125uses
7727-50
50 Stuks
17, 18€
0,344€/Mango
Op voorraad.
125uses
7510-50
50 Stuks
17, 18€
0,344€/Geel
Op voorraad.
125uses
7506-25
25 Stuks
10, 61€
0,424€/Limoengroen
Op voorraad.
125uses
7500-25
25 Stuks
10, 04€
0,402€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7506-25
25 Stuks
10, 61€
0,424€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7505-50
50 Stuks
21, 22€
0,424€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7510-50
50 Stuks
17, 18€
0,344€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord