- Pakket
- freeshipping
- sale
1.400
Alternatieve Producten:
Een kwalitatieve, doeltreffende beker voor al je evenementen? De plastic beker van 130 ml van PS Cristal is de meest functionele optie om van al je feestelijkheden te genieten. Dankzij het lichte en resistente materiaal is hij gemakkelijk te gebruiken en te vervoeren en is hij zelfs bestand tegen de drukste evenementen.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 130 ml |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Aanbevolen capaciteit | 100 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4 cm |
| Bovenste diameter | 5,3 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 100 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1.400 |
125uses
7500-25-20
500 Stuks
160, 64€
0,321€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7509-25-20
500 Stuks
173, 44€
0,347€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord