125uses
Alternatieve Producten:
Proefglas gemaakt van PS van 70 ml, met een ideaal design. Het wordt onmisbaar voor de presentatie van je gastronomische hoogstandjes.
Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4327-50
50 Stuks
1, 74€
0,035€/Houten
Op voorraad.
20uses
7029-5-5
25 Stuks
42, 22€
1,689€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7031-5-5
25 Stuks
74, 02€
2,961€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7032-5-5
25 Stuks
95, 01€
3,800€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Waarom genoegen nemen met gewoon als je de eetervaring van je gasten kunt verbeteren? Visualiseer de mogelijkheid om je beste gerechten te presenteren op een manier die niet alleen functioneel is, maar ook esthetisch boeiend. Onze miniatuur PS plastic proefglaasjes dienen niet alleen als containers, maar zijn ook de sleutel tot het creëren van een unieke culinaire ervaring op elk evenement.
Achter het onberispelijke uiterlijk van deze miniatuur proefglazen zit polystyreen (PS), een materiaal dat praktisch nut herdefinieert zonder in te boeten aan elegantie. Deze hoogwaardige kunststof zorgt niet alleen voor stevigheid en bruikbaarheid, maar biedt ook het perfecte canvas om de presentatie van je gerechten te verbeteren.
Maar wat maakt deze miniatuur PS proefglaasjes zo uitzonderlijk?
Vaatwasmachinebestendig met de zekerheid dat het product een minimum aantal wasbeurten in perfecte staat doorstaat.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Ontwerp | Conico |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Mini Vasos Degustación |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 5,5 cm |
| Vorm | Kegel |
| Hoogte | 7,7 cm |
| Breedte | 5,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lavavajillas doméstico | Si |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 10 |
125uses
640505-25
25 Stuks
7, 87€
0,315€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640507-25
25 Stuks
9, 05€
0,362€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640508-25
25 Stuks
9, 05€
0,362€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640509-25
25 Stuks
9, 05€
0,362€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord