Wil je je eetervaring verbeteren en tegelijkertijd zorg dragen voor de planeet? Onze recyclebare servetten bieden de perfecte oplossing. Ze zijn gemaakt van gerecycled materiaal en combineren zachtheid met een hoog absorptievermogen voor comfortabel en elegant gebruik. Deze servetten zijn ideaal voor elke gelegenheid en laten je genieten in stijl en duurzaamheid - maak vandaag nog je milieuvriendelijke keuze!
Accessoires
Koop het met
4063-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
4064-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
4065-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4347-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Ontwerp | Cocktail |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servilletas 20x20cm y 25x25 cm Cocktail |
| Uitgevouwen Breedte | 20 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 100 |
9024-100
100 Stuks
2, 84€
0,028€/Papieren
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4347-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4348-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord