- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Wit deksel met opening, gemaakt van biologisch afbreekbaar CPLA, compatibel met bekers Ø8,0cm voor warme en koude dranken, ideaal om morsen tijdens transport te vermijden.
De prijs is voor een pak van 100 Stuks.
Accessoires
Koop het met
4803-100
100 Stuks
7, 34€
0,073€/Plastic
Op voorraad.
7159-25
25 Stuks
-25% 2, 04€ Normale prijs 2,72 €
0,082€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8cm |
| Ontwerp | BioWare |
| Materiaal | CPLA |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
4890-100
100 Stuks
6, 92€
0,069€/Deksel
Op voorraad.
4892-100
100 Stuks
7, 41€
0,074€/Deksel
Op voorraad.