- Plastic Free
Alternatieve Producten:
Kartonnen beker gemaakt van 100% papier uit primaire vezels afkomstig van duurzame en milieuvriendelijke bossen. Met een inhoud van ongeveer 12Oz/360ml.
Koop het met
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad
4826-25-10
250 Stuks
64, 15€
0,257€/Papieren
Op voorraad
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad
5149-125
125 Stuks
-20% 8, 06€ Normale prijs 10,08 €
0,065€/Plastic
Op voorraad
41059-250
250 Stuks
10, 03€
0,040€/Bamboe
Op voorraad
41310-25
25 Stuks
12, 80€
0,512€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Hun zwarte kleur contrasteert met de rest van het servies in uw zaak en geeft een geraffineerde toets aan uw afhaalservice. Gebruik ze voor al uw feesten, bijvoorbeeld Halloween, of voor meer elegante evenementen. Bovendien kunt u op het gladde oppervlak, zonder enige versiering, schrijven of er een sticker op plakken om ze nog meer in het oog te laten springen.
Onze bekers hebben een gerolde rand aan de bovenkant, waardoor u het product comfortabeler en aangenamer kunt nuttigen. Ze kunnen ook worden gecombineerd met een van onze compatibele deksels. Zo heeft u een luchtdichte en veilige combo om uw drank te vervoeren en te nuttigen zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over lekken of morsen.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8cm |
| Ontwerp | Plastic Free |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Papieren Bekers |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,1 cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 48236990 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord