Kartonnen wegwerpbeker met een inhoud van 12 Oz/360 ml, voor het transport en de consumptie van koude en verfrissende dranken, meerkleurig "Enjoy". Gemaakt van papier dat wordt beheerd in duurzame bossen met het PEFC-keurmerk.
Deksel niet inbegrepen.
Accessoires
Koop het met
4063-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4478-100
100 Stuks
11, 97€
0,120€/Plastic
Op voorraad.
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4799-50
50 Stuks
7, 78€
0,156€/Papieren
Op voorraad.
4802-100
100 Stuks
5, 31€
0,053€/
Op voorraad.
Zie meer producten van:

Ben je ooit geconfronteerd met het serveren van koude dranken in bekers die zacht worden of gaan lekken? De speciale kartonnen bekers voor koude dranken zijn de ultieme oplossing en de ideale aanvulling op je fastfood- en bezorgdiensten.
Deze bekers zijn gemaakt van hoogwaardig karton en zijn verrassend sterk en licht. Hun speciale materiaal geeft geen warmte van de handen af en houdt drankjes langer op de juiste temperatuur. Door dit alles te combineren met duurzaamheid, zijn deze kartonnen bekers de slimme keuze voor alle fastfoodbedrijven.
Weet je nog steeds niet zeker waarom je koude bekers nodig hebt in je bedrijf?
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Assortiment |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 360 ml |
| Ontwerp | Enjoy |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Papieren bekers voor koude dranken |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 300 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord