Papieren beker ribbel wand kraft 9 Oz/270ml Ø8,0cm (25 stuks)
Accessoires
Koop het met
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
4397-100
100 Stuks
8, 30€
0,083€/BIO
Op voorraad.
4882-30
30 Stuks
5, 63€
0,188€/Papieren
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7038-5
5 Stuks
11, 98€
2,396€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7148-25
25 Stuks
22, 23€
0,889€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 270 ml |
| Ontwerp | Wave |
| Materiaal | Golfkarton |
| Producttype | Vasos de Cartón Rizado |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Aanbevolen capaciteit | 200 ml |
| Totale Capaciteit | 270 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8,8 cm |
| Breedte | 8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |
4435-25
25 Stuks
3, 93€
0,157€/Kartonnen
Op voorraad.
4882-30
30 Stuks
5, 63€
0,188€/Papieren
Op voorraad.
7159-25
25 Stuks
-25% 2, 04€ Normale prijs 2,72 €
0,082€/Papieren
Op voorraad.
13904-25
25 Stuks
-25% 2, 04€ Normale prijs 2,72 €
0,082€/Papieren
Op voorraad.