- Pakket
- sale
3.000
Papieren handdoek Eco 2 laags Z vouwbaar. Het totale gramgewicht is 36g/m², d.w.z. 18g/m² per laag.
Accessoires
Koop het met
5136-25-40
1.000 Stuks
115, 12€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
4085-42
42 Stuks
5, 47€
0,130€/Papieren
Op voorraad.
4110-40
40 Stuks
-20% 4, 20€ Normale prijs 5,25 €
0,105€/Papieren
Op voorraad.
4290-1
1 Stuks
21, 53€
21,526€/Tape
Op voorraad.
4292-1
1 Stuks
4, 28€
4,283€/Plakband
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wilt u uw klanten helpen hun handen te drogen in een handomdraai? Dan hebben wij de perfecte oplossing voor u! Onze papieren handdoeken zijn het antwoord op uw behoeften. Hun absorptievermogen is zo indrukwekkend dat je je zult afvragen waarom je ze niet eerder hebt ontdekt.
Laten we het eens hebben over het materiaal waarvan ze gemaakt zijn: papier. Ja, ze zijn eenvoudig, maar hun eenvoud is hun voordeel. Ze zijn gemaakt van kwaliteitspapier dat licht, absorberend en gemakkelijk weg te gooien is. En het beste van alles: ze zijn milieuvriendelijk. Ben je bezorgd over duurzaamheid? Deze handdoeken zijn biologisch afbreekbaar en recyclebaar, wat betekent dat je je steentje bijdraagt aan de planeet.
Maar wacht, hier zijn alle belangrijke eigenschappen van papieren handdoeken:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 21x22cm |
| Materiaal | Ecologisch papier |
| Producttype | Toallas de Papel Secamanos |
| Breedte | 21 cm |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 36 g/m² |
| Intrastat | 39262000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 3.000 |