- Eco
Op zoek naar rietjes die stijl en duurzaamheid combineren? Onze ecorecycleerbare rietjes zijn sterk, flexibel en geschikt voor elk drankje. En ze zijn gemakkelijk schoon te maken en te hergebruiken - geniet van elke slok met een stijlvolle, milieuvriendelijke twist!
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
Koop het met
35110-1-4
4 Stuks
48, 21€
12,052€/Plastic
Op voorraad.
10082-150-20
3.000 Stuks
-30% 30, 45€ Normale prijs 43,32 €
0,010€/Papieren
Op voorraad.
13790-50
50 Stuks
-20% 4, 53€ Normale prijs 5,66 €
0,091€/Papieren
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
4439-25
25 Stuks
4, 22€
0,169€/Bestek
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø0,6x20cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Wijn Glas |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
12003-250
250 Stuks
-20% 7, 72€ Normale prijs 9,66 €
0,031€/Ø0,8x14cm
Op voorraad.
4380-100
100 Stuks
3, 40€
0,034€/Papieren
Op voorraad.
9579-100
100 Stuks
2, 55€
0,026€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord