Alternatieve Producten:
Papieren handdoek Dispenser "ABS" Elegance "Smoked" (1 stuk)
Accessoires
Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
10082-150
150 Stuks
-15% 1, 84€ Normale prijs 2,17 €
0,012€/Papieren
Op voorraad.
9753-100
100 Stuks
9, 69€
0,097€/Wegwerp
Op voorraad.
8812-100
100 Stuks
7, 74€
0,077€/Vacuümzakken
Op voorraad.
8814-100
100 Stuks
9, 75€
0,098€/Vacuümzakken
Op voorraad.
9175-100
100 Stuks
0, 63€
0,006€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ervaar gemak en efficiëntie in papierdistributie met onze papierdispensers. Deze apparaten zijn niet zomaar een element in uw ruimte; ze zijn ontworpen om precies de hoeveelheid te leveren die u nodig hebt, ze voorkomen verspilling en maken ze eenvoudig in gebruik. Dankzij hun intuïtieve mechanisme kunnen alle gebruikers gemakkelijk en effectief papier verkrijgen, waardoor de algehele hygiënische ervaring in uw ruimte wordt verbeterd.
Deze dispensers zijn gemaakt van ABS-kunststof en onderscheiden zich door hun stevigheid en lange levensduur. Heb je genoeg van dispensers die gemakkelijk beschadigen? ABS is de oplossing: sterk, gemakkelijk schoon te maken en perfect voor omgevingen waar hygiëne een prioriteit is. Dit materiaal zorgt ervoor dat onze dispensers bestand zijn tegen intensief gebruik en hun kwaliteit en efficiëntie na verloop van tijd behouden.
En waarom zijn onze ABS kunststof papierdispensers een slimme keuze?
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28,5x37,5cm |
| Ontwerp | Elegance |
| Materiaal | ABS |
| Producttype | Papier-Dispenser |
| Toepassingen | Industriële Hygiëne |
| Totale Capaciteit | 600 uds |
| Vorm | Handdoekhouder |
| Hoogte | 3,75 cm |
| Breedte | 28,50 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Dispensers |
| Prijs voor | 1 |
11336-1
1 Stuks
31, 46€
31,460€/Papieren
Op voorraad.
11561-1
1 Stuks
41, 14€
41,140€/Plastic
Op voorraad.
11562-1
1 Stuks
45, 08€
45,085€/Plastic
Op voorraad.