- sale
Kartonnen beker voor warme dranken in witte kleur met een inhoud van 12 Oz (360ml). Kartonnen wegwerpbeker gemaakt van cellulose uit houtvezels geoogst uit duurzame bossen.
Koop het met
5136-25-40
1.000 Stuks
115, 12€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
34016-125-4
500 Stuks
-28% 48, 08€ Normale prijs 66,79 €
0,096€/Papieren
Op voorraad.
10082-150-20
3.000 Stuks
-30% 30, 45€ Normale prijs 43,32 €
0,010€/Papieren
Op voorraad.
4063-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
4085-42
42 Stuks
5, 47€
0,130€/Papieren
Op voorraad.
13790-50
50 Stuks
-20% 4, 53€ Normale prijs 5,66 €
0,091€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Witte kartonnen bekers zijn een klassieker. Maar zijn ze een garantie voor het succes van je service? Onze bekers, ontworpen om aan al je behoeften te voldoen, wel. Op een buitenfeest, een formeel evenement of een verjaardagsfeest zullen witte wegwerpbekers altijd je beste bondgenoot zijn.
Hun witte kleur past zich aan elke situatie aan en brengt elegantie en professionaliteit. Door hun eenvoudige, lichte ontwerp zijn ze gemakkelijk te hanteren en drankjes te vervoeren zonder aan stevigheid in te boeten.
Smoothies en frappés serveren in kartonnen bekers? Natuurlijk kan dat. Onze beker van 360 ml is de perfecte keuze voor alle soorten drankjes, zelfs de koudste!
Ze hebben een interne PE-laminering die bestand is tegen warme en koude dranken zonder te druppelen of te lekken. En ze blijven langer vers. Maak je geen zorgen en investeer in een beker voor alles.


Het karton dat in onze wegwerpbekers wordt gebruikt, komt uit verantwoord beheerde bossen en is biologisch afbreekbaar. Zo verminderen we het gebruik van plastic, vermijden we ontbossing en dragen we bij aan de zorg voor het milieu.
Elke kartonnen beker is een belofte voor een groenere toekomst. Ze zijn zonder twijfel een duurzaam alternatief voor traditionele plastic bekers.
Na het evenement is het tijd om al het serviesgoed op te halen en schoon te maken. Maar met onze kartonnen wegwerpbekers kun je de afwas vergeten en je tijd optimaliseren. Want in de catering telt elke seconde.
Doe ze gewoon in de plastic container voor correcte recycling, versnel je diensten en wijd je aan wat echt belangrijk is: de ervaring van je klanten.
Bij Monouso weten we hoe moeilijk het kan zijn om het ideale servies voor je bedrijf te kiezen. Daarom hebben we al onze kennis en ervaring in de sector ingezet om u de beste kartonnen bekers aan te bieden. Omdat we u oplossingen willen bieden die uw dienstverlening vergemakkelijken, presenteren we u de witte kartonnen wegwerpbeker waarmee u uw hotel, restaurant of cateringbedrijf kunt onderscheiden.
Als je vragen hebt, zal de Monouso klantenservice graag naar je luisteren en je helpen met eventuele vragen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 360 ml |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Kartonnen Bekers voor Warme Dranken |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,0cm |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 10,9 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 40 |
13330-50
50 Stuks
-20% 2, 35€ Normale prijs 2,94 €
0,047€/120 ml
Op voorraad.
7162-50
50 Stuks
-20% 3, 08€ Normale prijs 3,85 €
0,062€/180 ml
Op voorraad.
13790-50
50 Stuks
-20% 4, 53€ Normale prijs 5,66 €
0,091€/280 ml
Op voorraad.
4012-25
25 Stuks
-20% 4, 11€ Normale prijs 5,14 €
0,165€/500 ml
Op voorraad.
4855-20
20 Stuks
-20% 2, 87€ Normale prijs 3,59 €
0,144€/600 ml
Op voorraad.
12669-50
50 Stuks
-20% 5, 39€ Normale prijs 6,74 €
0,108€/Kraft-Kraft
Op voorraad.
9541-20
20 Stuks
2, 27€
0,114€/Papieren
Op voorraad.
4012-25
25 Stuks
-20% 4, 11€ Normale prijs 5,14 €
0,165€/Papieren
Op voorraad.
4088-20
20 Stuks
2, 59€
0,129€/Papieren
Op voorraad.
4110-40-15
600 Stuks
-12% 55, 50€ Normale prijs 63,07 €
0,092€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord