- Pakket
- freeshipping
3000
Witte kartonnen beker van 6 Oz. ca. 180 ml. Met een topdiameter van 7,0 cm en een hoogte van 9,3 cm zijn ze perfect voor het serveren en drinken van allerlei dranken, zoals koffie, thee, sap of chocolade.
Accessoires
Koop het met
51003-100-25
2.500 Stuks
32, 67€
0,013€/Plastic
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
4946-100-10
1.000 Stuks
34, 10€
0,034€/Papieren
Op voorraad.
4958-1000
1.000 Stuks
34, 51€
0,035€/Papieren
Op voorraad.
5143-250
250 Stuks
8, 78€
0,035€/Kom
Op voorraad.
5952-45-28
1.260 Stuks
-30% 160, 57€ Normale prijs 228,01 €
0,127€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Witte kartonnen bekers zijn een klassieker. Maar zijn ze een garantie voor het succes van je service? Onze bekers, ontworpen om aan al je behoeften te voldoen, wel. Op een buitenfeest, een formeel evenement of een verjaardagsfeest zullen witte wegwerpbekers altijd je beste bondgenoot zijn.
Hun witte kleur past zich aan elke situatie aan en brengt elegantie en professionaliteit. Door hun eenvoudige, lichte ontwerp zijn ze gemakkelijk te hanteren en drankjes te vervoeren zonder aan stevigheid in te boeten.
Houden je klanten meer van een troostende cappuccino of een klein gekoeld sapje? Met onze kartonnen bekers van 180 ml kun je serveren wat je maar wilt.
Ze hebben een interne PE-laminering die bestand is tegen warme en koude dranken zonder te druppelen of te lekken. En ze blijven langer vers. Maak je geen zorgen en investeer in een beker voor alles.


Het karton dat in onze wegwerpbekers wordt gebruikt, komt uit verantwoord beheerde bossen en is biologisch afbreekbaar. Zo verminderen we het gebruik van plastic, vermijden we ontbossing en dragen we bij aan de zorg voor het milieu.
Elke kartonnen beker is een belofte voor een groenere toekomst. Ze zijn zonder twijfel een duurzaam alternatief voor traditionele plastic bekers.
Na het evenement is het tijd om al het serviesgoed op te halen en schoon te maken. Maar met onze kartonnen wegwerpbekers kun je de afwas vergeten en je tijd optimaliseren. Want in de catering telt elke seconde.
Doe ze gewoon in de plastic container voor correcte recycling, versnel je diensten en wijd je aan wat echt belangrijk is: de ervaring van je klanten.
Bij Monouso weten we hoe moeilijk het kan zijn om het ideale servies voor je bedrijf te kiezen. Daarom hebben we al onze kennis en ervaring in de sector ingezet om u de beste kartonnen bekers aan te bieden. Omdat we u oplossingen willen bieden die uw dienstverlening vergemakkelijken, presenteren we u de witte kartonnen wegwerpbeker waarmee u uw hotel, restaurant of cateringbedrijf kunt onderscheiden.
Als je vragen hebt, zal de Monouso klantenservice graag naar je luisteren en je helpen met eventuele vragen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 180 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Kartonnen Bekers voor Warme Dranken |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 180ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7,0cm |
| Bodemdiameter | 4,9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 3000 |
7162-50-20
1.000 Stuks
-12% 54, 20€ Normale prijs 61,59 €
0,054€/Papieren
Op voorraad.
12668-50-20
1.000 Stuks
70, 42€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord