Alternatieve Producten:
Zorg voor elk detail van uw service met onze individueel verpakte roerstaafjes van 9 cm, gemaakt van hoogwaardig berkenhout. Het peddelvormige ontwerp maakt het eenvoudig om koffie en infusies te roeren, terwijl de individuele verpakking zorgt voor extra hygiëne en veiligheid bij elk gebruik.
Accessoires
Koop het met
25uses
1001-50-96
4.800 Stuks
124, 12€
0,026€/Plastic
Op voorraad
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad
10082-150-20
3.000 Stuks
-28% 31, 15€ Normale prijs 43,32 €
0,010€/Papieren
Op voorraad
25uses
1001-50
50 Stuks
1, 62€
0,032€/Plastic
Op voorraad
4065-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
Laat niets uw koffie verpesten! Houten roerstaafjes zijn de beste optie boven alle andere, ze zijn optimaal bestand tegen hoge temperaturen en veranderen de smaak van de producten niet. Deze roerstaafjes passen perfect bij biologisch afbreekbare koffiekopjes en maken het uw klanten gemakkelijker om op een comfortabele manier in hun koffie, thee of infusie te roeren.
Gemaakt van berkenhout, onderscheiden deze roerstaafjes zich vooral door hun duurzaamheid en veiligheid, ze splinteren niet en zijn bestand tegen hoge temperaturen zonder enige vorm van smaak over te brengen op de dranken of hun vorm te veranderen. Bovendien maakt hun eenvoudige, ergonomische en praktische ontwerp ze perfect voor elk soort etablissement.
Wilt u meer weten over de voordelen van onze houten paletten?
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Individueel verpakte houten roerstaafjes zijn de ideale keuze voor wie op zoek is naar de perfecte combinatie van gebruiksgemak en hygiëne in alledaagse producten.
Het ontwerp met een papieren hoesje zorgt voor betere hygiëne en veiligheid, doordat het roerstaafje beschermd wordt tegen besmetting en invloeden van buitenaf. Bovendien bieden ze, doordat ze individueel verpakt zijn, een praktische opslagoplossing en zijn ze altijd gebruiksklaar in jouw café, bar of zaak.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9 cm |
| Ontwerp | Vending |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Roerstaafjes en Spateltjes voor Koffie |
| Toepassingen |
Café Restauración, Hostelería y Cátering Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Langwerpig |
| Breedte | 0,90 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 9,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Nee |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 50 |
11034-50
50 Stuks
0, 38€
0,008€/Houten
Op voorraad
51003-100
100 Stuks
1, 63€
0,016€/Plastic
Op voorraad
Productrecensies / vraag en antwoord