Onze houten roerstaaf van 9 cm lang is ideaal voor het roeren van koffie en infusies in kortere kopjes. Het ontwerp maakt het de beste bondgenoot voor bij de koffie uit automaten.
Accessoires
Koop het met
25uses
1001-50
50 Stuks
1, 62€
0,032€/Plastic
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
-20% 6, 56€ Normale prijs 8,20 €
0,066€/Papieren
Op voorraad.
70033-1
1 Stuks
12, 40€
12,403€/Servet
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4411-100
100 Stuks
11, 45€
0,114€/Gegolfde
Op voorraad.
4553-100
100 Stuks
13, 77€
0,138€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Laat niets uw koffie verpesten! Houten roerstaafjes zijn de beste optie boven alle andere, ze zijn optimaal bestand tegen hoge temperaturen en veranderen de smaak van de producten niet. Deze roerstaafjes passen perfect bij biologisch afbreekbare koffiekopjes en maken het uw klanten gemakkelijker om op een comfortabele manier in hun koffie, thee of infusie te roeren.
Gemaakt van berkenhout, onderscheiden deze roerstaafjes zich vooral door hun duurzaamheid en veiligheid, ze splinteren niet en zijn bestand tegen hoge temperaturen zonder enige vorm van smaak over te brengen op de dranken of hun vorm te veranderen. Bovendien maakt hun eenvoudige, ergonomische en praktische ontwerp ze perfect voor elk soort etablissement.
Wilt u meer weten over de voordelen van onze houten paletten?
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9 cm |
| Ontwerp | Vending |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Roerstaafjes en Spateltjes voor Koffie |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Langwerpig |
| Breedte | 0,9 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Lang | 9 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 50 |
51003-2500
2.500 Stuks
40, 84€
0,016€/Plastic
Op voorraad.
11324-50
50 Stuks
0, 60€
0,012€/Individueel
Op voorraad.
11034-50-200
10.000 Stuks
60, 50€
0,006€/Houten
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord