Reis Deksel met Wit PS voor 6 Oz/180 ml en 8 Oz/240ml kartonnen bekers Ø7cm, ideaal om direct uit de beker te drinken om morsen tijdens transport te voorkomen.
De prijs is voor de Doos van 100 Stuks.
Accessoires
Koop het met
20uses
22005-100-10
1.000 Stuks
42, 34€
0,042€/Plastic
Op voorraad.
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
13790-50
50 Stuks
-20% 4, 53€ Normale prijs 5,66 €
0,091€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
-20% 6, 56€ Normale prijs 8,20 €
0,066€/Papieren
Op voorraad.
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
7241-25
25 Stuks
8, 07€
0,323€/Mega
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7cm |
| Ontwerp | BioWare |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Breedte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord