Kartonnen beker voor warme dranken in witte kleur met een inhoud van 12Oz (360ml). Kartonnen wegwerpbeker gemaakt van cellulose uit houtvezels geoogst uit duurzame bossen.
Accessoires
Koop het met
4087-20
20 Stuks
1, 54€
0,077€/Papieren
Op voorraad
6273-50
50 Stuks
6, 40€
0,128€/Bamboe
Op voorraad
10092-100
100 Stuks
2, 08€
0,021€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 360 ml |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Kartonnen Bekers voor Warme Dranken |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Aanbevolen capaciteit | 180 ml |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,0cm |
| Bodemdiameter | 5,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord