Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Kraft kartonnen beker van 9 oz. ca. 280 ml. Met een topdiameter van 8,0 cm en een hoogte van 9,3 cm zijn ze perfect voor het serveren en drinken van allerlei dranken, zoals koffie, thee, sap of chocolade.
Accessoires
Koop het met
4110-40
40 Stuks
-20% 4, 20€ Normale prijs 5,25 €
0,105€/Papieren
Op voorraad.
4405-25
25 Stuks
3, 53€
0,141€/Papieren
Op voorraad.
4680-100
100 Stuks
-25% 1, 57€ Normale prijs 2,09 €
0,016€/Plastic
Op voorraad.
4682-100
100 Stuks
2, 54€
0,025€/Plastic
Op voorraad.
4865-40
40 Stuks
-20% 7, 12€ Normale prijs 8,91 €
0,178€/Verpackt
Op voorraad.
5023-100
100 Stuks
1, 55€
0,015€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
De meest vriendelijke en betrouwbare manier om uw bedrijf de best mogelijke service te bieden is door het gebruik van natuurlijke hulpbronnen. Ze zijn perfect voor allerlei evenementen, dankzij hun casual touch zonder een beetje elegantie.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 280 ml |
| Ontwerp | GreenUso ECO |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Kartonnen Bekers voor Warme Dranken |
| Aanbevolen capaciteit | 200 ml |
| Totale Capaciteit | 280ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,6 cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
4886-50
50 Stuks
7, 56€
0,151€/Papieren
Op voorraad.
7152-50
50 Stuks
5, 65€
0,113€/Papieren
Op voorraad.
12668-50
50 Stuks
-25% 3, 30€ Normale prijs 4,40 €
0,066€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord