Kartonnen reepjes voor opslaan cakes 75x4cm (5 stuks)
Accessoires
Koop het met
4391-1
1 Stuks
40, 57€
40,571€/Kartonnen
Op voorraad.
11478-1
1 Stuks
40, 57€
40,571€/Papieren
Op voorraad.
11478-1-4
4 Stuks
129, 83€
32,458€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 75x4cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Taart Strook |
| Opening grootte | 12 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 74 cm |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1 |
Productrecensies / vraag en antwoord