- Pakket
- freeshipping
4
Papieren cake strips 75x4cm (20Kg)
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 75x4cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Taart Strook |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 4 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 75 cm |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 4 |
Productrecensies / vraag en antwoord