Rechthoekige kartonnen 32x32x32cm doos in gelamineerd wit, gemaakt uit één stuk met vier kleppen met bloemdecoratie.
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
Accessoires
Koop het met
13722-20
20 Stuks
-20% 17, 41€ Normale prijs 21,76 €
0,870€/Papieren
Op voorraad.
6333-25
25 Stuks
12, 79€
0,512€/Gebakdoos
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
6232-100-20
2.000 Stuks
72, 60€
0,036€/Pipetten
Op voorraad.
10207-100
100 Stuks
2, 14€
0,021€/Bamboe
Op voorraad.
9203-25
25 Stuks
73, 85€
2,954€/Kraftpapier
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is ontworpen om bestand te zijn tegen vetten en oliën, waarbij het zijn integriteit en functionaliteit behoudt, zelfs bij contact met vette voedingsmiddelen. Ideaal voor gebruik in horeca-, catering- en voedingsomgevingen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 32x32x32cm |
| Ontwerp | Butterfly |
| Materiaal | Vouwkarton |
| Producttype | Hoge Cake Doosje |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 64 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord