Rechthoekige kartonnen 32x32x32cm doos in gelamineerd kraft, gemaakt uit één stuk met vier kleppen met bloemdecoratie.
Accessoires
Koop het met
13722-20
20 Stuks
-20% 17, 41€ Normale prijs 21,76 €
0,870€/Papieren
Op voorraad.
6333-25
25 Stuks
12, 79€
0,512€/Gebakdoos
Op voorraad.
4217-25
25 Stuks
-20% 8, 63€ Normale prijs 10,79 €
0,345€/Papieren
Op voorraad.
9203-25
25 Stuks
73, 85€
2,954€/Kraftpapier
Op voorraad.
9205-25
25 Stuks
59, 75€
2,390€/Witpapier
Op voorraad.
9206-25
25 Stuks
68, 82€
2,753€/Witpapier
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is ontworpen om bestand te zijn tegen vetten en oliën, waarbij het zijn integriteit en functionaliteit behoudt, zelfs bij contact met vette voedingsmiddelen. Ideaal voor gebruik in horeca-, catering- en voedingsomgevingen.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 32x32x32cm |
| Ontwerp | Butterfly |
| Materiaal | Vouwkarton |
| Producttype | Hoge Cake Doosje |
| Hoogte | 32,00 cm |
| Breedte | 32,00 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 32,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord