125uses
Glas gemaakt van PS, ideaal voor het serveren en drinken van Cava op elk evenement. Het is een glas met een inhoud van 140 ml, transparant met een zwarte voet.
Koop het met
4147-10
10 Stuks
3, 99€
0,399€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3008-10
10 Stuks
3, 30€
0,330€/Herbruikbaar
Op voorraad.
70001-1
1 Stuks
35, 39€
35,393€/Papieren
Op voorraad.
5973-25
25 Stuks
14, 83€
0,593€/Palmblad
Op voorraad.
6287-24-12
288 Stuks
70, 71€
0,246€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
640535-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wil je tegelijkertijd een stijlvol en veilig evenement organiseren? Met PS plastic bekers is dat mogelijk. Ontworpen om elegantie en gemak te combineren in één product, zijn deze herbruikbare bekers het best bewaarde geheim van elk geslaagd evenement. Maar wat maakt deze cups zo speciaal?
Laten we het eens hebben over het productiemateriaal, polystyreen, PS. Dit materiaal staat bekend om zijn kristalheldere uiterlijk, dat een vleugje verfijning toevoegt aan je evenementen zonder het risico op breuk dat vaak geassocieerd wordt met glas. PS plastic glazen zijn sterk, licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, waardoor ze de ideale keuze zijn voor buitenfeesten of andere evenementen waar veiligheid en functionaliteit van het grootste belang zijn.
Wil je alle voordelen weten die PS cups je kunnen bieden? We vertellen je er alles over.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 140 ml |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Bierglas |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Totale Capaciteit | 140 ml |
| Diameter | 5,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7933-20
20 Stuks
12, 09€
0,604€/Blauw
Op voorraad.
125uses
7934-20
20 Stuks
12, 09€
0,604€/Transparant Rood
Op voorraad.
125uses
7932-20
20 Stuks
13, 44€
0,672€/Transparante
Op voorraad.