- laatste items
Folie pan 425ml 22,8x12,8cm (125 stuks)
Koop het met
4798-100
100 Stuks
11, 46€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4802-100
100 Stuks
5, 31€
0,053€/
Op voorraad.
8571-5
5 Stuks
-20% 1, 33€ Normale prijs 1,67 €
0,267€/Plastic
Op voorraad.
10577-250-4
1.000 Stuks
45, 96€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
20uses
11149-50
50 Stuks
4, 88€
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een veelzijdige bondgenoot in de keuken? Stel je eens voor dat je één bak hebt die niet alleen dient om je gerechten te presenteren en te verwarmen, maar ook om ze veilig te vervoeren. Met aluminium bakjes breng je de essentie en kwaliteit van je gerechten op de meest praktische manier rechtstreeks naar de tafel van je klanten.
Wat maakt ze zo speciaal? Ze zijn gemaakt van aluminium, een materiaal dat ze geschikt maakt voor zowel warm als koud voedsel, voor het invriezen en opwarmen van voedsel. Wat wil je nog meer? Je eten wordt beter bewaard en gepresenteerd dan ooit tevoren.
Vind je het een leuk idee om allerlei soorten voedsel te kunnen verwarmen of koken? We vertellen je er meer over.
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 22,8x12,8cm |
| Ontwerp | Cooking |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Dienblad |
| Bodem breedte | 18,2x8,2 cm |
| Totale Capaciteit | 425 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 12,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 22,8 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 125 |
11775-100
100 Stuks
28, 31€
0,283€/18,5x12cm
Op voorraad.
11774-125
125 Stuks
-20% 30, 78€ Normale prijs 38,48 €
0,246€/22,8x12,8cm
Op voorraad.
5218-100
100 Stuks
-20% 52, 79€ Normale prijs 65,98 €
0,528€/31,5x21,2cm
Op voorraad.
11775-100
100 Stuks
28, 31€
0,283€/Folie
Op voorraad.
34025-100
100 Stuks
15, 80€
0,158€/Folie
Op voorraad.
5213-100
100 Stuks
19, 77€
0,198€/Folie
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord