Kartonnen Kraft Pot voor Sauzen 30ml Ø4,4cm (50 Stuks)
13855-50
50 Stuks
1, 72€
0,034€/Kartonnen
Op voorraad.
Folie pan 797ml 25x13cm (100 stuks)
Koop het met
13855-50
50 Stuks
1, 72€
0,034€/Kartonnen
Op voorraad.
13856-50
50 Stuks
1, 17€
0,023€/Transparant
Op voorraad.
11984-6
6 Stuks
9, 91€
1,652€/Squeeze
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een veelzijdige bondgenoot in de keuken? Stel je eens voor dat je één bak hebt die niet alleen dient om je gerechten te presenteren en te verwarmen, maar ook om ze veilig te vervoeren. Met aluminium bakjes breng je de essentie en kwaliteit van je gerechten op de meest praktische manier rechtstreeks naar de tafel van je klanten.
Wat maakt ze zo speciaal? Ze zijn gemaakt van aluminium, een materiaal dat ze geschikt maakt voor zowel warm als koud voedsel, voor het invriezen en opwarmen van voedsel. Wat wil je nog meer? Je eten wordt beter bewaard en gepresenteerd dan ooit tevoren.
Vind je het een leuk idee om allerlei soorten voedsel te kunnen verwarmen of koken? We vertellen je er meer over.
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x13cm |
| Ontwerp | Cooking |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Dienblad |
| Bodem breedte | 22x10 cm |
| Totale Capaciteit | 797 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 13 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 25 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord