- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Papieren zak met handgrepen kraft wit 90g/m² 32+16x31cm (30 stuks)
Koop het met
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
4798-100
100 Stuks
11, 46€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4802-100
100 Stuks
5, 31€
0,053€/
Op voorraad.
4837-25
25 Stuks
20, 72€
0,829€/Papieren
Op voorraad.
4289-1
1 Stuks
8, 81€
8,809€/Zelfklevende
Op voorraad.
4934-250-4
1.000 Stuks
45, 33€
0,045€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 32+16x31cm |
| Ontwerp | Shopping |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Bolsas de Papel |
| Toepassingen | Transporte |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 31 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 90 gr/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 16 cm |
| Prijs voor | 30 |
10583-25
25 Stuks
-20% 8, 17€ Normale prijs 10,21 €
0,327€/Papieren
Op voorraad.
10584-25
25 Stuks
-20% 8, 51€ Normale prijs 10,64 €
0,340€/Kraftpapieren
Op voorraad.
5032-25
25 Stuks
13, 01€
0,520€/Papieren
Op voorraad.
4834-25
25 Stuks
15, 05€
0,602€/Papieren
Op voorraad.
5040-25
25 Stuks
17, 40€
0,696€/Papieren
Op voorraad.
5039-25
25 Stuks
16, 61€
0,665€/Papieren
Op voorraad.