- sale
Witte papieren tas met gedraaid handvat 80 g/m², ideaal voor winkels, restaurants en take away-diensten.
Zie meer producten van:
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
De verpakking is de eerste indruk die uw klanten van uw bedrijf krijgen. Onze witte papieren zakken met gedraaide handvatten zijn ontworpen om vanaf het eerste moment een professionele, elegante en verzorgde uitstraling te bieden.
De zakken van 32x26 cm kunnen alles aan. Hun structuur is ontworpen om meerdere grote verpakkingen of volledige bestellingen zonder moeite te dragen. En bovendien zorgt de vouw van 16 cm voor extra ruimte. Alles past erin!
Daarnaast straalt de witte afwerking netheid en hygiëne uit en geeft ze uw bedrijf een meer professionele en verfijnde uitstraling. Bied een verpakking met stijl en karakter!


Onze zakken zijn gemaakt van cellulose afkomstig van maagdelijk vezelpapier uit gecertificeerde bossen die verantwoord worden beheerd. Zo dragen we samen bij aan het behoud van het milieu en het voorkomen van ontbossing.
Ze zijn zonder twijfel een handig, veilig en duurzaam alternatief voor conventionele plastic zakken. Een keuze die zowel uw producten als de planeet beschermt.
De gedraaide handvatten van onze zakken staan synoniem voor stevigheid en stijl. Ze zijn gemaakt van gedraaid papier en bieden een stevige en ergonomische greep die maximaal draagcomfort garandeert.
Bovendien geven hun gedraaide ontwerp en nette afwerking een onderscheidend en elegant tintje, ideaal voor bedrijven die willen opvallen met een professioneel en duurzaam imago. De witte papieren zakken met gedraaide handvatten zijn de perfecte combinatie van esthetiek en functionaliteit.
Wij weten hoe lastig het kan zijn om de ideale verpakking voor uw bedrijf te kiezen. De producten van ons merk Monouso worden ondersteund door onze jarenlange ervaring in de sector. Ons doel is om oplossingen te bieden die uw horeca-, catering- of retaildiensten vergemakkelijken, en daarom presenteren wij onze witte papieren zak met gedraaide handvatten.
Heeft u vragen? Ons Monouso-klantenserviceteam helpt u graag verder en beantwoordt al uw vragen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 32+16x26cm |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Tas met Handvaten |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | FSC |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 32 cm |
| Breedte | 26 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 80 g/m² |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 16 cm |
| Prijs voor | 25 |
5025-25
25 Stuks
-20% 5, 69€ Normale prijs 7,11 €
0,228€/22+10x28cm
Op voorraad.
10585-25
25 Stuks
-20% 8, 96€ Normale prijs 11,20 €
0,359€/26+17x25 cm
Op voorraad.
10583-25
25 Stuks
-30% 7, 15€ Normale prijs 10,21 €
0,286€/32+16x27 cm
Op voorraad.
10586-25
25 Stuks
-15% 10, 41€ Normale prijs 12,25 €
0,416€/32+16x26cm
Op voorraad.
10585-25
25 Stuks
-20% 8, 96€ Normale prijs 11,20 €
0,359€/Papieren
Op voorraad.
10587-25
25 Stuks
-15% 9, 33€ Normale prijs 10,97 €
0,373€/Zak
Op voorraad.
10584-25
25 Stuks
-20% 8, 51€ Normale prijs 10,64 €
0,340€/Kraftpapieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord