Papieren Zak Zonder Handvat Kraft 50g/m² 22+12x30cm (25 Stuks)
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
Wit Kraftpapier Zakje met handvaten 90g/m² 28+11x32cm.
Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
34002-100
100 Stuks
-25% 19, 01€ Normale prijs 25,35 €
0,190€/Folie
Op voorraad.
34011-100
100 Stuks
11, 53€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4455-100
100 Stuks
11, 94€
0,119€/Plastic
Op voorraad.
4837-25
25 Stuks
20, 72€
0,829€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28+11x32 cm |
| Ontwerp | Delivery |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Tas met Handvaten |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | PEFC |
| Hoogte | 28 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 90 gr/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Type | Bolsas |
| Balg | 11 cm |
| Prijs voor | 25 |
5276-50
50 Stuks
-25% 19, 99€ Normale prijs 26,66 €
0,400€/Papieren
Op voorraad.
41311-25
25 Stuks
15, 06€
0,603€/Papieren
Op voorraad.
5030-25
25 Stuks
11, 12€
0,445€/Papieren
Op voorraad.
5039-25
25 Stuks
16, 61€
0,665€/Papieren
Op voorraad.
5027-25
25 Stuks
10, 33€
0,413€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord