- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 25 stuks.
.Accessoires
Koop het met
6333-25
25 Stuks
12, 79€
0,512€/Gebakdoos
Op voorraad.
125uses
7509-25
25 Stuks
10, 84€
0,434€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7826-20
20 Stuks
12, 77€
0,638€/Herbruikbare
Op voorraad.
8723-100
100 Stuks
-30% 16, 94€ Normale prijs 24,21 €
0,169€/Plastic
Op voorraad.
13364-50
50 Stuks
3, 96€
0,079€/Wegwerp
Op voorraad.
13640-50
50 Stuks
8, 95€
0,179€/Kraft
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 355 ml |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 355 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,3 cm |
| Bovenste diameter | 9,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 10,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |
12669-50
50 Stuks
-20% 5, 39€ Normale prijs 6,74 €
0,108€/Papieren
Op voorraad.
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.