20uses
20uses
Herbruikbare doorschijnende beker gemaakt van PP met een inhoud van 330ml. Onbreekbaar en van hoge kwaliteit.
Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4882-30
30 Stuks
5, 63€
0,188€/Papieren
Op voorraad.
4883-34
34 Stuks
10, 13€
0,298€/Papieren
Op voorraad.
5169-1000
1.000 Stuks
5, 93€
0,006€/Houten
Op voorraad.
20uses
8165-10
10 Stuks
2, 61€
0,261€/Roestvrijstalen
Op voorraad.
20uses
8166-10
10 Stuks
2, 93€
0,293€/Roestvrijstalen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duurzame PP plastic bekers nemen een speciale plaats in in de wereld van horeca en evenementen dankzij hun uitzonderlijke duurzaamheid en veelzijdigheid. Maar wat maakt ze echt bijzonder? Eigenlijk alles. Ze zijn ideaal voor verschillende omgevingen, waaronder zwembaden en buitenruimtes, omdat ze bestand zijn tegen vallen en niet snel breken.
Polypropyleen (PP) is het belangrijkste materiaal achter deze bekers en staat bekend om zijn herbruikbaarheid en ongeëvenaarde sterkte. Deze kwaliteiten maken van PP Durables plastic bekers een populaire keuze in tal van toepassingen.
Wil je verder ontdekken wat deze PP plastic bekers te bieden hebben? We vertellen je er graag alles over!
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Totale Afmetingen | 330ml |
|---|---|
| Ontwerp | Cocktail |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Duurzame Herbruikbare Beker |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 330 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,3 cm |
| Bovenste diameter | 7,3 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,7 cm |
| Breedte | 7,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 16 |
61001-15
15 Stuks
-20% 6, 21€ Normale prijs 7,76 €
0,414€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
11928-14
14 Stuks
8, 02€
0,573€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord