- laatste items
125uses
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
34005-100
100 Stuks
-15% 41, 21€ Normale prijs 48,48 €
0,412€/Folie
Op voorraad.
34014-100
100 Stuks
18, 91€
0,189€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640445-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In de spannende wereld van evenementen en catering zijn miniatuur proeverij dienbladen onmisbaar! Ze zijn meer dan gewoon keukengerei, ze zijn de sleutel tot het elegant presenteren van die elegante presentaties die je gasten zullen overtuigen.
Deze miniaturen zijn gemaakt van PS plastic, een materiaal dat niet alleen stevig is, maar ook een intrinsieke elegantie uitstraalt. Dit plastic voegt niet alleen een vleugje hoge kwaliteit toe, maar speelt ook een sleutelrol bij het creëren van een visuele impact op elk gerecht.
Weet je wat de beste eigenschappen van deze dienbladen zijn?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11,9x10cm |
| Ontwerp | Virgola |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Opening grootte | 12 cm |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 30 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |