20uses
Proeving plastic kom PS zilver 75ml 5x5x3cm (20 stuks)
7048-20
20 Stuks
6, 73€
0,336€/Proeving
Op voorraad.
Plastic Pot PS met handgrepen zwart 52ml (50 stuks)
Koop het met
20uses
7048-20
20 Stuks
6, 73€
0,336€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640427-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640429-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een innovatieve en elegante manier om je culinaire creaties te presenteren? Ontdek uitmuntendheid in presentatie met onze miniatuurhouders gemaakt van polystyreen (PS). Deze houders zijn de sleutel tot onderscheidende gastronomische presentatie en combineren modern design met superieure functionaliteit om je gerechten naar een hoger niveau te tillen. Ervaar hoe je je maaltijden kunt omtoveren tot culinaire kunstwerken die meteen de aandacht van je gasten trekken.
De robuustheid en kwaliteit van deze PS-standaards vallen op in de markt. Dit kunststof materiaal zorgt niet alleen voor een stijlvolle en eigentijdse afwerking, maar ook voor een opmerkelijke duurzaamheid en stevigheid. Doordat ze gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden zijn, vormen ze een praktische en geavanceerde oplossing voor uw presentatiebehoeften.
Meer weten? Ontdek de meest opvallende kenmerken:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 52 ml |
| Ontwerp | Mini |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Totale Capaciteit | 52 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,6 cm |
| Bodemdiameter | 6,5 cm |
| Bovenste diameter | 7,6 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2,4 cm |
| Breedte | 7,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |