Rechthoekig, wegwerp- en recyclebaar kartonnen deksel voor aluminium bakje van 15C 1500 ml. Vooral geschikt voor afhaalmaaltijden.
Accessoires
Koop het met
34002-100
100 Stuks
-25% 19, 01€ Normale prijs 25,35 €
0,190€/Folie
Op voorraad.
34005-100
100 Stuks
-15% 41, 21€ Normale prijs 48,48 €
0,412€/Folie
Op voorraad.
34011-100
100 Stuks
11, 53€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4395-25
25 Stuks
5, 67€
0,227€/XXL
Op voorraad.
7241-25
25 Stuks
8, 07€
0,323€/Mega
Op voorraad.
7242-25
25 Stuks
10, 60€
0,424€/Gigantisch
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verander de manier waarop uw klanten van uw gerechten genieten met onze kartonnen deksels voor meeneem- en leveringsverpakkingen. Deze deksels zijn niet alleen praktisch en veilig, hun robuuste en efficiënte ontwerp zorgt voor zorgeloos transport en houdt uw voedsel beschermd.
Onze deksels zijn gemaakt van hoogwaardig karton en vormen een duurzame en verantwoorde oplossing. Dit materiaal is hernieuwbaar, biologisch afbreekbaar en recyclebaar, waardoor het een milieuvriendelijke optie is. Bovendien biedt karton voldoende isolatie om warm of koud voedsel op temperatuur te houden.
Wat maakt onze kartonnen deksels tot een onmisbare optie voor uw bedrijf?
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x18x3,7cm |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Deksel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 27,3 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 100 |