Plastic Zak met Rits DrukknoopSluiting 10x15cm G-200 (100 Stuks)
4471-100
100 Stuks
4, 08€
0,041€/Plastic
Op voorraad
Zipzakjes 8x12 cm met druksysteem en schrijfbalk. Transparant en 200 micron dik.
Koop het met
4471-100
100 Stuks
4, 08€
0,041€/Plastic
Op voorraad
4487-100
100 Stuks
4, 19€
0,042€/Plastic
Op voorraad
11912-50
50 Stuks
12, 20€
0,244€/Sustainable
Op voorraad
11919-100
100 Stuks
16, 67€
0,167€/Sustainable
Op voorraad
11921-100
100 Stuks
11, 71€
0,117€/Beker
Op voorraad
11987-6
6 Stuks
13, 71€
2,285€/Squeeze
Op voorraad
Zie meer producten van:
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
Beschrijving: Zipzak 8x12 cm met druksysteem en schrijfbalk, transparant en 200 micron dik, gemaakt van laagdichtheidspolyethyleen.
Toepassingen:
Zakjes bestand tegen lage temperaturen en waterdicht.
Hoge transparantie en flexibiliteit.
100% natuurlijk transparant.
Geschikt voor het vervoeren van voedsel.
Kleur: Transparant.
Dikte: 200 micron (50 micron).
Afmeting: 8x12 cm.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 8x12cm |
| Ontwerp | Strepen |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Producttype | Mantel |
| Toepassingen | Transporte |
| Totale Capaciteit | 160 mm |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 8,00 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 12,00 cm |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord