Plastic zak G100 16x22cm (100 stuks)
4463-100
100 Stuks
3, 59€
0,036€/Plastic
Op voorraad.
Zipzakjes 18x25 cm met Druksluiting en Schrijfvlak. Transparant en 200 micron dik.
Koop het met
4463-100
100 Stuks
3, 59€
0,036€/Plastic
Op voorraad.
4475-100
100 Stuks
7, 39€
0,074€/Plastic
Op voorraad.
9170-100
100 Stuks
9, 85€
0,098€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
Beschrijving: Zipzak 18x25 cm met Druksluiting en Schrijfvlak. Transparant en 200 micron dik, gemaakt van lagedichtheidspolyethyleen.
Toepassingen:
Zakjes bestand tegen lage temperaturen en waterdicht.
Hoge transparantie en flexibiliteit.
100% natuurlijk transparant.
Geschikt voor het vervoeren van voedsel.
Kleur: Transparant.
Dikte: 200 micron (50 micrometer)
Afmeting: 18x25 cm.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x25cm |
| Ontwerp | Strepen |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Producttype | Mantel |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 18,00 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 25,00 cm |
| Micronage | 50 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 100 |
10397-100
100 Stuks
7, 70€
0,077€/Plastic
Op voorraad.
4476-100
100 Stuks
9, 20€
0,092€/Plastic
Op voorraad.
10404-100
100 Stuks
7, 83€
0,078€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord