20uses
Plastic Deksel voor Deli Container PP Ø10,5 (100 Stuks)
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad
Zipzakjes 6x8 cm met druksysteem en schrijfbalk. Transparant en 200 micron dik.
Koop het met
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad
4483-100
100 Stuks
1, 66€
0,017€/Plastic
Op voorraad
4841-100
100 Stuks
16, 63€
0,166€/Plastic
Op voorraad
Zie meer producten van:
Zip lock zakjes hebben een revolutie teweeggebracht in de wereld van opslag en organisatie door een snelle en gemakkelijke oplossing te bieden voor het openen en sluiten. Deze zakjes zijn perfect voor het organiseren van vriezers, werkplekken of voorraadkasten. Door hun transparantie is de inhoud snel zichtbaar omdat het doorzichtige plastic zakken zijn.
Dit luchtdichte sluitmechanisme zorgt voor een veilige afsluiting die de inhoud van de zak beschermt tegen water, lucht en koude temperaturen.
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 6x8cm |
| Ontwerp | Strepen |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Producttype | Mantel |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 6,00 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 8,00 cm |
| Micronage | 50 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord