- Pakket
- freeshipping
- laatste items
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2000 ml / 2 l |
| Ontwerp | Clear |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Verpakking |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 2000 ml / 2 l |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 21 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |
9966-50-4
200 Stuks
-10% 97, 71€ Normale prijs 108,56 €
0,489€/Plastic
Op voorraad.
5347-50-4
200 Stuks
110, 45€
0,552€/Plastic
Op voorraad.