- Pakket
- sale
200
Plastic scharnierende Deli-Container PET Vierkant 2000ml (200 stuks)
Zie meer producten van:
Heeft u er ooit over nagedacht hoe de presentatie van uw gerechten de eetervaring kan beïnvloeden? Maak de service die u uw klanten biedt uitstekend en geef ze de mogelijkheid om uw recepten thuis te proeven alsof ze vers uit uw keuken komen met PET plastic verpakkingen.
Wat maakt ze zo bijzonder? Ze zijn gemaakt van PET plastic, waardoor je bereidingen er als nooit tevoren uitzien dankzij de transparantie en weerstand die dit materiaal kenmerken. Koud of warm, het voedsel binnenin wordt beter dan ooit bewaard.
Wil je je voedsel veilig en zonder zorgen bewaren? We vertellen je er meer over.
Heb je al gehoord van verpakkingen met een scharnierend deksel? Deze innovatieve verpakkingen zijn niet alleen praktisch, maar garanderen ook een perfecte luchtdichte afsluiting. Vergeet het constante zoeken naar het juiste deksel; met het scharnierdeksel is de sluiting onmiddellijk en veilig - de ideale keuze voor wie eenvoud en functionaliteit in één product belangrijk vindt!
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,2x16,9cm |
| Ontwerp | Vierkante |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Bisagra Frío PET |
| Totale Capaciteit | 2000 ml / 2 l |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 16,9 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |
9960-100-9
900 Stuks
118, 02€
0,131€/11x11cm
Op voorraad.
9964-100-6
600 Stuks
174, 19€
0,290€/13,3x12,7cm
Op voorraad.
9966-50-4
200 Stuks
-10% 97, 71€ Normale prijs 108,56 €
0,489€/17,2x16,9cm
Op voorraad.
9963-100-6
600 Stuks
135, 04€
0,225€/750 ml
Op voorraad.