- Pakket
- freeshipping
200
Transparante bak met scharnierdeksel van 2.000 ml gemaakt van OPS. Lichtgewicht en luchtdicht, perfect om voedsel langer goed te houden.
Zie meer producten van:
Omschrijving: Scharnierende transparante plastic pot in OPS 2.000 ml.
Inhoud: 2.000 ml.
Kleur: Transparant.
Materiaal: OPS.
Afmetingen:
Lengte: 19,3 cm.
Breedte: 15,3 cm.
Hoogte: 7 cm.
Presentatie: Dozen van 200 Stuks.
| Totale Afmetingen | 2000 ml / 2 l |
|---|---|
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Producttype | Envases Bisagra Caliente OPS |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 2000 ml / 2 l |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 7 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |
5345-50-8
400 Stuks
136, 56€
0,341€/Plastic
Op voorraad.
5344-50-10
500 Stuks
127, 90€
0,256€/Plastic
Op voorraad.
5343-50-12
600 Stuks
135, 93€
0,227€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord