- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
25 Units for Bag.
.25 stuks van zakken .
Koop het met
34008-125-4
500 Stuks
160, 29€
0,321€/Folie
Op voorraad.
34009-125
125 Stuks
54, 40€
0,435€/Folie
Op voorraad.
4287-100
100 Stuks
51, 96€
0,520€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
10309-150
150 Stuks
217, 26€
1,448€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2000 ml / 2 l |
| Ontwerp | Clear |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Verpakking |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 2000 ml / 2 l |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 21 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |
9966-50
50 Stuks
-20% 27, 14€ Normale prijs 33,93 €
0,543€/Plastic
Op voorraad.
5347-50
50 Stuks
34, 51€
0,690€/Plastic
Op voorraad.