- Pakket
- freeshipping
- laatste items
900
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 900 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Delivery |
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 7,6 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 9,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 900 |
5348-50-20
1.000 Stuks
151, 47€
0,151€/Bak
Op voorraad.
9960-100-9
900 Stuks
118, 02€
0,131€/Plastic
Op voorraad.
11017-50-18
900 Stuks
184, 11€
0,205€/Bak
Op voorraad.
11029-50-18
900 Stuks
-10% 170, 17€ Normale prijs 189,07 €
0,189€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord