- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
.De prijs is voor een doos van 200 stuks.
Koop het met
35110-1
1 Stuks
15, 06€
15,065€/Plastic
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
5342-50
50 Stuks
-15% 8, 69€ Normale prijs 10,22 €
0,174€/Plastic
Op voorraad.
5343-50
50 Stuks
14, 16€
0,283€/Plastic
Op voorraad.
5344-50
50 Stuks
15, 98€
0,320€/Plastic
Op voorraad.
10302-400
400 Stuks
253, 88€
0,635€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Delivery T |
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 7,6 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 9,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
5348-50
50 Stuks
9, 46€
0,189€/Bak
Op voorraad.
9960-100
100 Stuks
16, 40€
0,164€/Plastic
Op voorraad.
11017-50
50 Stuks
12, 79€
0,256€/Bak
Op voorraad.
11029-50
50 Stuks
-25% 9, 85€ Normale prijs 13,13 €
0,197€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord