- Pakket
- freeshipping
600
Transparante bak met scharnierdeksel van 500 ml gemaakt van OPS. Lichtgewicht en luchtdicht, perfect om voedsel langer goed te houden.
Koop het met
5342-50
50 Stuks
-15% 8, 69€ Normale prijs 10,22 €
0,174€/Plastic
Op voorraad.
5343-50
50 Stuks
14, 16€
0,283€/Plastic
Op voorraad.
5358-100-12
1.200 Stuks
121, 57€
0,101€/Plastic
Op voorraad.
8772-25
25 Stuks
-30% 12, 66€ Normale prijs 18,08 €
0,506€/Plastic
Op voorraad.
8787-25
25 Stuks
-30% 11, 67€ Normale prijs 16,67 €
0,467€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Omschrijving: Scharnierende transparante plastic pot in OPS 500 ml.
Inhoud: 500 ml.
Kleur: Transparant.
Materiaal: OPS.
Afmetingen:
Lengte: 12,5 cm.
Breedte: 10,3 cm.
Hoogte: 4,3 cm.
Presentatie: Dozen van 600 Stuks.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | Delivery |
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Producttype | Envases Bisagra Caliente OPS |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Hoogte | 4,3 cm |
| Breedte | 10,3 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12, 5 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 600 |
5341-50-14
700 Stuks
99, 75€
0,143€/250 ml
Op voorraad.
5342-50-14
700 Stuks
-5% 108, 75€ Normale prijs 114,48 €
0,155€/375 ml
Op voorraad.
5343-50-12
600 Stuks
135, 93€
0,227€/500 ml
Op voorraad.
5344-50-10
500 Stuks
127, 90€
0,256€/750 ml
Op voorraad.
5345-50-8
400 Stuks
136, 56€
0,341€/1000ml / 1L
Op voorraad.
5346-50-4
200 Stuks
108, 08€
0,540€/1500 ml / 1,5 l
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord