- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
41098-144
144 Stuks
2, 71€
0,019€/Spain
Op voorraad.
125uses
7509-25
25 Stuks
10, 84€
0,434€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
8472-50
50 Stuks
4, 90€
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,5 cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 175 mm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Getande |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord