Maak van uw evenementen een eco-vriendelijke ruimte met een vintage stijl dankzij de 17 cm hoge natuurlijke bamboevork.
Accessoires
Koop het met
125uses
7930-20
20 Stuks
14, 87€
0,744€/Herbruikbaar
Op voorraad.
54012-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
13113-25
25 Stuks
10, 15€
0,406€/Papieren
Op voorraad.
4286-100
100 Stuks
21, 37€
0,214€/Papieren
Op voorraad.
4347-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4410-25
25 Stuks
7, 07€
0,283€/Gegolfde
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wilt u alle duurzame voordelen van biologisch afbreekbaar bestek, maar bent u ook op zoek naar meer duurzaamheid zonder dat u ze om de haverklap moet weggooien? Bij Monouso helpen we u graag met al uw wensen, daarom willen we u kennis laten maken met bamboe bestek. Voorkom onnodig afval door te kiezen voor ons herbruikbaar bamboe bestek.
Gemaakt van bamboe en met een geweldige ergonomie zijn onze vorken de perfecte milieuvriendelijke optie om overal van uw eten te genieten. Vork allerlei bereidingen, van lekker vlees tot lekkere vis, zonder enig probleem, en zonder zorgen over buigen, breken of splinteren. Meer weten over de voordelen van onze bamboevorken? We vertellen je meer.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17cm |
| Ontwerp | bePulp |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Thee Lepel |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 3 cm |
| Vorm | Getande |
| Hoogte | 0,70 cm |
| Breedte | 3,50 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Lang | 17,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 50 |
9582-50
50 Stuks
30, 79€
0,616€/Bamboe
Op voorraad.
4324-100
100 Stuks
-20% 3, 64€ Normale prijs 4,55 €
0,036€/Houten
Op voorraad.
12010-50
50 Stuks
5, 26€
0,105€/Suikerriet
Op voorraad.
12751-250
250 Stuks
19, 67€
0,079€/Houten
Op voorraad.
13147-25
25 Stuks
4, 61€
0,184€/Houten
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord